Mūsu iespējas:

Plašs gatavo polimēru izstrādājumu klāsts iepakošanai, ar ietilpību no 0,130 ml līdz 3,3 litriem.
Mūsu produkcija, kas ražota ar liešanas metodi, ļauj iepakot aukstos un karstos pārtikas produktus, kā arī perfekti noderēs dažādu industriālo izstrādājumu un sadzīves priekšmetu fasējumam.
Mūsu izstrādājumiem ir pirmās atvēršanas kontrole, piemīt augstas stiprības un hermētiskuma īpašības, ka arī tie ir salcietīgi. Pēc klienta pieprasījuma iepakojums var būt gan krāsains gan caurspīdīgs (tiek izmantotas Eiropas Savienībā sertificētas krāsvielas).

– Piedāvājam veidņu izgatavošanu – polimēro produktu ražošanai pēc klienta individuālajiem rasējumiem.
Mēs izstrādājam produktu rasējumus un tiem paredzētās veidnes.
Individuāla pieeja katram klientam.

– Etiķetes (IML — veidnē ievietota etiķete)
Tuvākajā laikā plānojam ieviest jaunu in-mould marķēšanas tehnoloģiju (In-Mould Labeling jeb IML), ar kuru tiek dekorēts iepakojums un pasniegta informācija par pārdotajiem (iepakotajiem) produktiem.
Šīs tehnoloģijas priekšrocības:
• Augstākā redzamība plauktā un zīmola atpazīstamība;
• Atšķirs jūsu produktus no vairākiem citiem ražotājiem;
• Lieliski panes straujas temperatūras izmaiņas;
• Nespēja noņemt etiķeti (kas novērš satura viltošanu);
• Videi draudzīgums: konteiners un etiķete ir izgatavoti no viena materiāla (PP-polipropilēns), kas ļauj tos 100% pārstrādāt;

Saņemot no klienta pasūtījumu un tehniskās specifikācijas, uzņēmuma inženieri izstrādā nepieciešamos rasējumus un aprēķina izmaksas. Pēc akceptēšanas tiek izgatavotas nepieciešamās veidnes un darināti iepakojuma paraugi. Ja tehniskie parametri atbilst nepieciešamajiem, tiek uzsākta visas partijas ražošana. Pēc klienta pieprasījuma uz iepakojuma ir iespējams uzklāt logotipus vai reklāmas materiālus.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt individuālu projektu, kurā tiks ņemtas vērā visas jūsu biznesa nianses.