lv ru en
Navigācija
Jaunums
banner1 365 ml , Ø105 mm
banner1 750 ml , Ø185 mm
banner1 770 ml , Ø110 mm
banner1 1.5 l , Ø145 mm
Mājas lapa

 

SIA „Henry” (Rīga, Latvija) ir Latvijas vadošais taras ražošanas uzņēmums. Mūsu 15 gadu ražošanas pieredze, modernās iekārtas un Eiropas standartiem atbilstošie materiāli ļauj piedāvāt dažādu produktu izgatavošanu arī pēc individuāliem pasūtījumiem.

 

  Uzņēmums nodrošina ar plastikāta iepakojumu zivs pārstrādes un citus pārtikas ražošanas uzņēmumus Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā un ASV.

 


Mūsu galvenie ražošanas virzieni ir:
1.      Plastmasas izstrādājumu ražošana, izmantojot zem spiediena liešanas metodi;
2.      Presformu ražošana, izmantojot plastmasas zem spiediena liešanas metodi.

Mūsu termoplastautomāti ir ar spiedējspēku diapazonā no 90 t līdz 150 t. Produkcijas sortimentu sastāda dažāda tilpuma formas, konteineri, kā arī pārtikas produkciju iepakošanai domāti trauki- piem., plastmasas spainīši, kastītes, konservu kārbas utt. Mūsu ražotā tara nodrošina 100% hermētiskumu un augstu produkta aizsardzības pakāpi transportēšanas laikā. Mums ir nepieciešamās higiēnas atbilstības un Eiropas Standartiem atbilstības sertifikāti.

15 gadus darbojoties ražošanas tirgū, mēs esam izstrādājuši un ieviesuši pašu jauninājumus, pateicoties kuriem mums ir plašs piedāvājuma sortiments un mūsu produkcijai ir liels pieprasījums. Katru gadu mēs paplašinām mūsu produkcijas sortimentu. Tā kā mums ir sava ražotne, kurā mēs paši izstrādājam un ražojam liešanas presformas, pēc veiksmīga izmēģinājuma veikšanas, piedāvājam pasūtītājiem izveidot nepieciešamās formas pasūtījumu, kas ir vajadzīgs, ar ko mums jau ir veiksmīga pieredze.

Mūsu tirdzniecības partneri un pārstāvniecības ir izvietotas Lietuvā,  Vācijā un ASV.